İnek Savunucusu - Cow Defender - Şeker Oyun - Her Yaşa Uygun Ücretsiz Oyunlar

İnek Savunucusu - Cow Defender

Tam Ekran Yapma Butonu
İnek Savunucusu - Cow Defender

Oyunun Açıklaması:

İnek Savunucusu benzersiz bir twist ile sürüş ve çekim oyunu müthiş bir 3D üçüncü kişidir. Bir arenadaki diğer oyunculara karşı yarışmak veya savaşmak yerine, aracınıza atlamanız ve ineklerinizi kötü uzaylı istilacılardan kurtarmanız gerekir! Yabancılar şehrinize saldırıyor ve inekleri kaçırıyor! İnekleri toplamanız ve onları uçabilecekleri havaalanının güvenliğine götürmeniz gerekir. Kamyonunuz bir topla donatılmıştır ve uzaylıları yok etmek için bu topu kullanabilirsiniz. Kasabanın etrafında dolaş, uzaylıları yakala ve mümkün olduğu kadar çok ineği kurtar! Daha fazla inek kurtarırken ve uzaylıları yok ederken, 30 dönüm alana kadar daha fazla arazi satın alabilirsiniz! Kaç tane sevimli inek kurtarabilirsin? Uzaylıları bugün durdurun ve hayvanlarınızı koruyun! | Savunma Oyunları | Savaş Oyunları | Aksiyon Oyunları | Yarış Oyunları | Güncel Oyunlar | Mobil Uyumlu Oyun Platformu | En İyi HTML5 Oyunları

Kullanıcı Deneyimi:

Kullanıcı deneyimleri baz alınarak, sitemizdeki oyunları en iyi şekilde oynayabilmeniz için; Tarayıcı Önerisi Chrome 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Opera 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Firefox 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Dolphin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Puffin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi UC Browser 50px iconu tarayıcılarını öneririz.

Açılmayan oyunlarda şu adımları izleyebilirsiniz;

Mobil için;

1-Sayfayı yenilemek.
2-Cihazınızın tuş kilidini kapatıp açmak.
3-Farklı bir cihazda oyunu oynamayı denemek.
4-Son olarak Masaüstü veya Laptop bilgisayarınızda oyunu Chrome üzerinden açıp deneyiniz.
5-Halen çalışmıyorsa lütfen oyunun ismini bize iletişim yollarıyla bildiririz. Size en iyi deneyimi sunmak için iyileştirme çalıştırması yapıyoruz. Gözden kaçırdıklarımız olabilir. Bunları siz değerli kullanıcılarımızın bildirmesi ile farkederek düzeltiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buraya oyun hakkında düşüncelerinizi yazabilir, tartışma konusu başlatabilirsiniz.