Hayvan Olimpiyatları Ağırlık Kaldırma - Animal Olympics Weight Lifting - Şeker Oyun - Her Yaşa Uygun Ücretsiz Oyunlar

Hayvan Olimpiyatları Ağırlık Kaldırma - Animal Olympics Weight Lifting

Tam Ekran Yapma Butonu
Hayvan Olimpiyatları Ağırlık Kaldırma - Animal Olympics Weight Lifting

Oyunun Açıklaması:

Halterinizi tüm gücünüzle mi kaldıracaksınız yoksa imkansız ağırlığa teslim olacak mısınız? Bir boğayı kontrol edeceğiniz Ağırlık Kaldırma sırasında gücünüzü bulun ve mümkün olan en ağır ağırlık ile denemeler yapmaya çalışın. kg kaldırmak için Boğa tutulduktan sonra, halter noktaları boğanın gövdesi üzerinde rastgele belirir, ekranın sağında güç göstergesi görüntülenirken boğanın kaslarını harekete geçirmek için noktaları hızlıca tıklatmanız gerekir. Halter kaldırmak için gücünü arttırın. Boğa halter kaldırmak için başarısız olursa o çökecek ve girişimi kaybedeceğini unutmayın. Bir sonraki girişim başlamadan önce denemek istediğiniz ağırlığı seçmek için tıklayabilirsiniz. Deneme ve ilgili ağırlık ekranın sol üst köşesinde gösterilirken en iyi ağırlık sağda gösterilir, ardından oyun tüm denemeler tamamlanana ve boğa alınana kadar devam eder. Eğer sonucu yeterince iyi ise bir madalya İçindeki gücünüzü serbest bırakın ve tüm zamanların en büyük çalışanı olun. | Olimpiyat Oyunları | Halter Oyunları | Hayvan Oyunları | Spor Oyunları | Güncel Oyunlar | Mobil Uyumlu Oyun Platformu | En İyi HTML5 Oyunları

Kullanıcı Deneyimi:

Kullanıcı deneyimleri baz alınarak, sitemizdeki oyunları en iyi şekilde oynayabilmeniz için; Tarayıcı Önerisi Chrome 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Opera 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Firefox 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Dolphin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Puffin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi UC Browser 50px iconu tarayıcılarını öneririz.

Açılmayan oyunlarda şu adımları izleyebilirsiniz;

Mobil için;

1-Sayfayı yenilemek.
2-Cihazınızın tuş kilidini kapatıp açmak.
3-Farklı bir cihazda oyunu oynamayı denemek.
4-Son olarak Masaüstü veya Laptop bilgisayarınızda oyunu Chrome üzerinden açıp deneyiniz.
5-Halen çalışmıyorsa lütfen oyunun ismini bize iletişim yollarıyla bildiririz. Size en iyi deneyimi sunmak için iyileştirme çalıştırması yapıyoruz. Gözden kaçırdıklarımız olabilir. Bunları siz değerli kullanıcılarımızın bildirmesi ile farkederek düzeltiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buraya oyun hakkında düşüncelerinizi yazabilir, tartışma konusu başlatabilirsiniz.