Hayvan Olimpiyatları Üç Adım Atlama - Animal Olympics Triple Jump - Şeker Oyun - Her Yaşa Uygun Ücretsiz Oyunlar

Hayvan Olimpiyatları Üç Adım Atlama - Animal Olympics Triple Jump

Tam Ekran Yapma Butonu
BHayvan Olimpiyatları Üç Adım Atlama - Animal Olympics Triple Jump

Oyunun Açıklaması:

Atla ve zıpla. Üçlü Zıpla etkinliğine katıl ve kivi krallığının altınını ele geçir. Oyunda bir kivi kontrol edeceksin ve amacın girişimlerde mümkün olduğunca zıplamak. Oyun başladığında kivi sahada hazır olacak. Kivi'nin çalışması için alternatif olarak klavyenizdeki sol ve sağ ok tuşlarına basmanız gerekir; atlama açısını ayarlamak için yukarı ok tuşunu zıplamak ve basılı tutmak için yukarı ok tuşuna basmanız gerekir. Yukarı ok tuşunu tutarken bir güç göstergesi belirir. Ekranda ve atlama açısı uygun olduğunda anahtarı serbest bırakabilirsiniz ki böylece kivi kum çukuruna sıçrayacak ve inecektir. Sonra zıplama mesafesi gösterilecektir ve hakem zıplamanın faul olup olmadığını belirleyecektir. Kamera kaydına atlama temizse kırmızı bayrak gösterilirken beyaz bayrak kaldırılır ve kivi kalkış hattına basarsa atlama kaybedilir. Sonra kivi alana geri döner ve kalan girişimleri tamamlar. Şimdiki en iyi mesafe ekranın sağ üst köşesinde görüntülenecektir. Tüm denemeler tamamlandıktan sonra, sonuç yeterince iyi ise kivi madalyası alır. | Olimpiyat Oyunları | Koşu Oyunları | Hayvan Oyunları | Spor Oyunları | Güncel Oyunlar | Mobil Uyumlu Oyun Platformu | En İyi HTML5 Oyunları

Kullanıcı Deneyimi:

Kullanıcı deneyimleri baz alınarak, sitemizdeki oyunları en iyi şekilde oynayabilmeniz için; Tarayıcı Önerisi Chrome 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Opera 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Firefox 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Dolphin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Puffin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi UC Browser 50px iconu tarayıcılarını öneririz.

Açılmayan oyunlarda şu adımları izleyebilirsiniz;

Mobil için;

1-Sayfayı yenilemek.
2-Cihazınızın tuş kilidini kapatıp açmak.
3-Farklı bir cihazda oyunu oynamayı denemek.
4-Son olarak Masaüstü veya Laptop bilgisayarınızda oyunu Chrome üzerinden açıp deneyiniz.
5-Halen çalışmıyorsa lütfen oyunun ismini bize iletişim yollarıyla bildiririz. Size en iyi deneyimi sunmak için iyileştirme çalıştırması yapıyoruz. Gözden kaçırdıklarımız olabilir. Bunları siz değerli kullanıcılarımızın bildirmesi ile farkederek düzeltiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buraya oyun hakkında düşüncelerinizi yazabilir, tartışma konusu başlatabilirsiniz.