Kaz İngilizce Bilgi Yarışması - Quiz Goose Science - Şeker Oyun - Her Yaşa Uygun Ücretsiz Oyunlar

Kaz İngilizce Bilgi Yarışması - Quiz Goose Science

Tam Ekran Yapma Butonu
Kaz İngilizce Bilgi Yarışması - Quiz Goose Science

Oyunun Açıklaması:

Bu Bilgi Yarışması oyunu sadece İngilizce bilenler içindir. Kaz ve trivia oyunu birbirine karıştı. Kaç oyuncu ve kaç oyuncu olduklarını veya bilgisayar tarafından kontrol edileceğini seçin. Adını yaz ve karakterini seç. Sıra sizde, kutulara ilerlemek için zarları yuvarlayın. Bir sınavda durursanız, doğru cevabı seçmeniz gereken soru penceresini açacaksınız, eğer öyleyse, daha fazla pozisyon alarak, ödüllendirileceksiniz, aksi halde çekileceksiniz. Hedefe rakiplerinizden önce ulaşmaya çalışın. | İngilizce Oyunlar | Bilgi Yarışması Oyunu | Zeka Oyunları | Güncel Oyunlar | Mobil Uyumlu Oyun Platformu | En İyi HTML5 Oyunları

Kullanıcı Deneyimi:

Kullanıcı deneyimleri baz alınarak, sitemizdeki oyunları en iyi şekilde oynayabilmeniz için; Tarayıcı Önerisi Chrome 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Opera 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Firefox 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Dolphin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Puffin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi UC Browser 50px iconu tarayıcılarını öneririz.

Açılmayan oyunlarda şu adımları izleyebilirsiniz;

Mobil için;

1-Sayfayı yenilemek.
2-Cihazınızın tuş kilidini kapatıp açmak.
3-Farklı bir cihazda oyunu oynamayı denemek.
4-Son olarak Masaüstü veya Laptop bilgisayarınızda oyunu Chrome üzerinden açıp deneyiniz.
5-Halen çalışmıyorsa lütfen oyunun ismini bize iletişim yollarıyla bildiririz. Size en iyi deneyimi sunmak için iyileştirme çalıştırması yapıyoruz. Gözden kaçırdıklarımız olabilir. Bunları siz değerli kullanıcılarımızın bildirmesi ile farkederek düzeltiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buraya oyun hakkında düşüncelerinizi yazabilir, tartışma konusu başlatabilirsiniz.