Polis'ten Kaçış - Escape the Fuzz - Şeker Oyun - Her Yaşa Uygun Ücretsiz Oyunlar

Polis'ten Kaçış - Escape the Fuzz

Tam Ekran Yapma Butonu
Polis'ten Kaçış - Escape the Fuzz

Oyunun Açıklaması:

Polislere karşı nihai yüksek hızlı kovalamacaya katılmak ister misin? Fuzz'dan Kaçış reflekslerinizi test etmenize ve reaksiyon hızınızı artırmanıza izin verir! Fuzz'dan Kaçış konusundaki ana fikir basittir, kahramanı ok tuşlarını kullanarak kontrol etmeniz ve polislerden kaçmaya çalışırken onu şehirden göndermeniz yeterlidir. Şehri keşfederken güçlendiriciler toplayabilir ve bunlar daha iyi hız ya da yardım sağlayabilir. Bu oyun, kesinlikle seveceğiniz ve beğeneceğiniz bir yıldız, heyecan verici bir şekilde sunulan GTA ve PacMan'ın mükemmel bir birleşimidir. Ayrıntılara ve kaçma yeteneğine çok dikkat ederek. Polis arabaları senden daha hızlı olduğu için, seni nihai başarıya götürecek bir rota bulman gerekecek. Liderlik tabloları sayesinde her zaman kendinizi oynarken bulur ve en üst düzey hırsız haline gelirsiniz. Tereddüt etmeyin ve tepki verebileceğiniz hızlı tempolu bir arcade oyununa dalın, şimdi Kaçış'ı indirin ve kesinlikle seveceksiniz! | Polis Oyunları | Araba Oyunları | Aksiyon Oyunları | Güncel Oyunlar | Mobil Uyumlu Oyun Platformu | En İyi HTML5 Oyunları

Kullanıcı Deneyimi:

Kullanıcı deneyimleri baz alınarak, sitemizdeki oyunları en iyi şekilde oynayabilmeniz için; Tarayıcı Önerisi Chrome 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Opera 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Firefox 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Dolphin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Puffin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi UC Browser 50px iconu tarayıcılarını öneririz.

Açılmayan oyunlarda şu adımları izleyebilirsiniz;

Mobil için;

1-Sayfayı yenilemek.
2-Cihazınızın tuş kilidini kapatıp açmak.
3-Farklı bir cihazda oyunu oynamayı denemek.
4-Son olarak Masaüstü veya Laptop bilgisayarınızda oyunu Chrome üzerinden açıp deneyiniz.
5-Halen çalışmıyorsa lütfen oyunun ismini bize iletişim yollarıyla bildiririz. Size en iyi deneyimi sunmak için iyileştirme çalıştırması yapıyoruz. Gözden kaçırdıklarımız olabilir. Bunları siz değerli kullanıcılarımızın bildirmesi ile farkederek düzeltiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buraya oyun hakkında düşüncelerinizi yazabilir, tartışma konusu başlatabilirsiniz.