Yakar Top - Gaga Ball - Şeker Oyun - Her Yaşa Uygun Ücretsiz Oyunlar

Yakar Top - Gaga Ball

Tam Ekran Yapma Butonu
Yakar Top - Gaga Ball

Oyunun Açıklaması:

Yakar Top hayatta kalma oyunudur. Kazanmak için 7 düşmanla yüzleşmeli ve hepsini yok etmelisin. Kontrol ettiğiniz varlıkların renkli kısımları ve düşmanların beyaz kısımları topa karşı bağışıktır. Siyah tarafını ne pahasına olursa olsun koru! WASD, ok tuşları ve boşlukla (veya parmağınızla) kendinizi kontrol edin. | Arcade Oyunları | Güncel Oyunlar | Mobil Uyumlu Oyun Platformu | En İyi HTML5 Oyunları

Kullanıcı Deneyimi:

Kullanıcı deneyimleri baz alınarak, sitemizdeki oyunları en iyi şekilde oynayabilmeniz için; Tarayıcı Önerisi Chrome 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Opera 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Firefox 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Dolphin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Puffin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi UC Browser 50px iconu tarayıcılarını öneririz.

Açılmayan oyunlarda şu adımları izleyebilirsiniz;

Mobil için;

1-Sayfayı yenilemek.
2-Cihazınızın tuş kilidini kapatıp açmak.
3-Farklı bir cihazda oyunu oynamayı denemek.
4-Son olarak Masaüstü veya Laptop bilgisayarınızda oyunu Chrome üzerinden açıp deneyiniz.
5-Halen çalışmıyorsa lütfen oyunun ismini bize iletişim yollarıyla bildiririz. Size en iyi deneyimi sunmak için iyileştirme çalıştırması yapıyoruz. Gözden kaçırdıklarımız olabilir. Bunları siz değerli kullanıcılarımızın bildirmesi ile farkederek düzeltiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buraya oyun hakkında düşüncelerinizi yazabilir, tartışma konusu başlatabilirsiniz.