Yaratık Yükleme - Alien Upload - Şeker Oyun - Her Yaşa Uygun Ücretsiz Oyunlar

Yaratık Yükleme - Alien Upload

Tam Ekran Yapma Butonu
Yaratık Yükleme - Alien Upload

Oyunun Açıklaması:

Sen A.I. Dünya keşif uçağı sistemi. Kendini ve yabancı armada lazer patlamaları etrafında başka bir dron gezinmek gerekir. Önemli keşif verilerinizi dünyaya geri gönderecek kadar uzun süre hayatta kalmanız kesinlikle gereklidir. Gezegenin ve evrenin kaderi senin bilgisayar omuzlarına dayanıyor. İyi şanslar pilot! | Arcade Oyunları | Güncel Oyunlar | Mobil Uyumlu Oyun Platformu | En İyi HTML5 Oyunları

Kullanıcı Deneyimi:

Kullanıcı deneyimleri baz alınarak, sitemizdeki oyunları en iyi şekilde oynayabilmeniz için; Tarayıcı Önerisi Chrome 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Opera 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Firefox 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Dolphin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi Puffin 50px iconu , Tarayıcı Önerisi UC Browser 50px iconu tarayıcılarını öneririz.

Açılmayan oyunlarda şu adımları izleyebilirsiniz;

Mobil için;

1-Sayfayı yenilemek.
2-Cihazınızın tuş kilidini kapatıp açmak.
3-Farklı bir cihazda oyunu oynamayı denemek.
4-Son olarak Masaüstü veya Laptop bilgisayarınızda oyunu Chrome üzerinden açıp deneyiniz.
5-Halen çalışmıyorsa lütfen oyunun ismini bize iletişim yollarıyla bildiririz. Size en iyi deneyimi sunmak için iyileştirme çalıştırması yapıyoruz. Gözden kaçırdıklarımız olabilir. Bunları siz değerli kullanıcılarımızın bildirmesi ile farkederek düzeltiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buraya oyun hakkında düşüncelerinizi yazabilir, tartışma konusu başlatabilirsiniz.